Wymiana szyb i naprawy po włamaniu

Niekiedy, na skutek nieszczęśliwego wypadku bądź przestępstwa, może dojść do uszkodzeń drzwi czy okien. Wtedy konieczne jest skorzystanie z pomocy firmy, która pomoże uporać się z poniesionymi stratami. Jedną z nich jest K&P SERWIS OKIEN, oferujący wymianę szyb i naprawy po włamaniu.

Uszkodzona tafla szkła w oknie lub drzwiach to nie tylko kwestia estetyki, ale także bezpieczeństwa, ponieważ łatwo skaleczyć się ostrymi krawędziami. Nie warto również zwlekać z naprawą, gdyż nawet częściowo uszkodzona szyba nie spełnia już swoich funkcji, takich jak m.in. zabezpieczenie akustyczne i termiczne.

Wsparcie po włamaniach oferowane przez naszą firmę, obejmuje kompleksową pomoc w uporaniu się z poniesionymi szkodami. W jej skład wchodzi wymiana szyb zarówno w oknach drewnianych, aluminiowych, jak i plastikowych. Często złodziej przedostaje się do budynku przez drzwi wejściowe. W takim wypadku, w zależności od skali uszkodzeń, proponujemy wymianę wkładki, całego zamka, ościeżnicy lub montaż nowego skrzydła.

Zdajemy sobie sprawę, że włamanie to wydarzenie, którego nikt nie jest w stanie przewidzieć, dlatego jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę. Nasz profesjonalny serwis pomoże Państwu szybko uporać się z uszkodzeniami elementów stolarki otworowej, aby na nowo mogli Państwo poczuć się bezpiecznie.